Menu

Marka Menu to kwintesencja duńskiego designu.

Proste bryły, wysmakowane kolory i zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że produkty Menu są eleganckie, trwałe i ponadczasowe. Firma współpracuje z najbardziej wyrazistymi postaciami współczesnego skandynawskiego designu i architektury tworząc minimalistyczną estetykę wnętrz. W ofercie Menu są meble, lampy, akcesoria barowe, nakrycie stołu, akcesoria łazienkowe i minimalistyczne dekoracje domu. Co roku Menu zaskakuje klientów apetycznymi nowościami w nurcie aktualnych trendów.

    Nagrodzone produkty

Filozofia Menu jest prosta. Menu chce uczynić świat codzienności nieco lepszym, mniej skomplikowanym i trochę piękniejszym. Menu podejmuje współpracę z najbardziej kreatywnymi osobami ze świata architektury i designu, aby stworzyć wysokiej jakości przedmioty o wyrazistym skandynawskim charakterze. Współpraca z utalentowanymi projektantami, sprawia, że produkty tej marki są ponadczasowym obiektem pożądania.

Do niedawna w ofercie Menu były jedynie dekoracyjne akcesoria do domu, akcesoria kuchenne i łazienkowe. Od kilku lat marka poszerza konsekwentnie asortyment o eleganckie minimalistyczne meble i wyraziste oświetlenie.

Obecnie Menu oferuje kilkaset przedmiotów za pomocą których można wyposażyć niemal każdą przestrzeń – zarówno prywatną jak i publiczną. Poznajcie przedmioty Menu rekomendowane przez sklep Czerwona Maszyna.

Meble Menu

Krzesła i fotele Menu

Krzesła i fotele Menu są zaprojektowane w duchu minimalizmu i zakorzenione w duńskiej tradycji dobrego rzemiosła. Wykonane z trwałych naturalnych materiałów są komfortowe i wytrzymałe. Sofy i fotele Menu powstają najczęściej po konkretne zamówienie i są oferowane w znakomitych jakościowo tapicerkach Kvadrat i Soerensen.

Stoliki kawowe i pomocnicze Menu

Wykonane z naturalnych materiałów stoliki Menu łatwo zaaranżować z innymi meblami. Są funkcjonalne, bezpretensjonalne i w oczywisty sposób eleganckie.

Minimalistyczne meble Menu Afteroom

Menu Afteroom to surowe, minimalistyczne krzesła dostępne w wariantach tapicerowanych i bez tapicerki, a także stoliki i stoły które znakomicie komponują się z wnętrzami industrialnymi i skandynawskimi. Znajdują zastosowanie również we wnętrzach publicznych.  Kolekcję wzbogacają ciekawe dodatki.

Lampy Menu

Od małych ciekawych lampek nad stół w jadalni, przez klasyczne lampy GM po industrialne żyrandole Tribeca – w ofercie Menu są lampy wiszące, stołowe, oraz kinkiety do niemal każdej przestrzeni.

Sztuka stołu Menu

Sztuka stołu Menu

Artystycznie glazurowana zastawa Menu Norm, młynki Menu Bottle i eleganckie karafki do wina – te przedmioty nie schodzą z list bestsellerów. Stanowią świetny elegancki prezent – dla bliskich, lub dla Ciebie, gdy potrzebujesz odrobinę się dopieścić.

Akcesoria łazienkowe Menu

Akcesoria łazienkowe Menu Norm Bath

Menu Bath to seria eleganckich i wyjątkowo trwałych akcesoriów łazienkowych ze stali malowanej proszkowo w wersji białej błyszczącej i czarnej matowej.


Kolekcje Menu

Produkty Menu