Normann Copenhagen

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Normann Copenhagen to duńska firma, której celem jest tworzenie oryginalnych i innowacyjnych produktów w prostym i nowoczesnym stylu – wyposażenia wnętrz, które wytrzymuje próbę czasu. Normann Copenhagen rzuca wyzwanie konwencjonalnemu myśleniu i czyni codzienność niezwykłą dzięki znakomitemu wzornictwu.  

Założona w 1999 roku przez Jana Andersena i Paula Madsena, marka Normann Copenhagen obejmuje szeroką i stale rosnącą kolekcję mebli, oświetlenia, tekstyliów i akcesoriów domowych. Produkty tej marki są sprzedawane w ponad 80 krajach na całym świecie i zdobyły do tej pory ponad 80 nagród za wzornictwo.


Design, który ma znaczenie

"Wierzymy, że design może przyczynić się do poprawy jakości życia, sprawiając, że ludzie czują się szczęśliwsi. Doskonały design wykonany z wysokiej jakości materiałów i wyprodukowany w sposób przyjazny dla środowiska. Zbudowaliśmy nasze doświadczenie na dziedzictwie solidnego rzemiosła,  wykorzystujemy materiały w nowy i innowacyjny sposób, by tworzyć wysokiej jakości projekty, które przetrwają w dobrej kondycji przez długie lata. Wszyscy ponosimy odpowiedzialność za nasz styl życia i wybory, które podejmujemy, oraz wpływ tych wyborów na środowisko, a także na społeczności, których jesteśmy częścią. Normann Copenhagen przyjmuje na siebie tę odpowiedzialność, produkując wytrzymałe przedmioty w sposób przyjazny dla środowiska, a także odpowiedzialny społecznie - poprzez nasze silne zaangażowanie w projekty kulturowe i charytatywne. "

Jan Andersen & Paul Madsen, założyciele Normann Copenhagen

Jan Andersen & Paul Madsen, założyciele Normann CopenhagenMeble Normann Copenhagen – rekomendacje sklepu Czerwona Maszyna

Normann Copenhagen produkuje trwałe meble dostosowane do zarówno do wnętrz prywatnych i publicznych. Serie mebli wypoczynkowych, krzeseł, stołów i szafek są utrzymywane w kolekcji przez wiele lat, co rok jednak pojawiają się interesujące nowości.  W sklepie Czerwona Maszyna w Krakowie można obejrzeć różne modele mebli i wzorniki dostepnych tapicerek. Meble tapicerowane i te o większych gabarytach produkowane są na zamówienie, stąd czas oczekiwania na nie wynosi 4-6 tygodni.

Normann Copenhagen EraNormann Copenhagen AceNormann Copenhagen HygNormann Copenhagen UnionNormann Copenhagen HeritNormann Copenhagen FormNormann Copenhagen KabinoNormann Copenhagen PineNormann Copenhagen Jalousi

Bestsellery wśród mebli Normann Copenhagen

Normann Copenhagen tworzy świetny zrównoważony design

Normann Copenhagen stawia na produkty, które mogą być z nami przez całe nasze życie. Ma to sens dla nas i ma sens dla środowiska. Możemy ograniczyć wpływ na środowisko, kupując mniej, a tym samym produkując mniej.

W 2012 roku firma utworzyła własne studio projektowe, w którym projektanci - artyści i inżynierowie ściśle ze sobą współpracują. Dzięki temu Normann Copenhagen śledzi, kształtuje i kontroluje procesy projektowe od początkowego pomysłu do produktu końcowego. Oprócz tego, marka współpracuje także z projektantami zewnętrznymi z całego świata. Wprowadzając nowy projekt mebli na rynek, nową lampę lub akcesorium, wykwalifikowany zespół projektantów i inżynierów sprawdza i ulepsza sposoby produkcji, oraz jakość i użyteczność materiałów, z których ta nowość ma być wykonana. Po to, by stworzyć najlepszy możliwy produkt, wyprodukowany w najbardziej odpowiedzialny sposób.Lampy Normann Copenhagen – rekomendacje sklepu Czerwona Maszyna 

Normann Copenhagen produkuje lampy wiszące, podłogowe i stołowe o różnym przeznaczeniu – zarówno do pracy, jak i do wypoczynku.  W kolekcji znajdują się lampy do kuchni, żyrandole do salonu, lampki na biurko i lampki nocne. Niemal wszystkie lampy Normann Copenhagen są odpowiednie także do zastosowania we wnętrzach publicznych.

Normann Copenhagen AmpNormann Copenhagen Norm 69Normann Copenhagen BellNormann Copenhagen RiseNormann Copenhagen GrantNormann Copenhagen Eddy

Lampy bestsellery Normann Copenhagen

 

Normann Copenhagen działa lokalnie w globalnym świecie

 

Normann Copenhagen produkuje akcesoria, lampy i meble w Europie i Azji. Firma stoi na stanowisku, że rozsądnie jest produkować jak najbliżej rynku: ponieważ sprzedaje produkty na całym świecie, stara się zbliżyć do swoich rynków z produkcją, sprzedawcami i magazynami. 

 

Lokalna produkcja

Normann Copenhagen dysponuje podobnym środowiskiem produkcyjnym  w Chinach i Europie dla większości wytwarzanych mebli. Oznacza to, że może produkować te same meble w Chinach, co w Europie. Pomaga to zmniejszyć wpływ na środowisko, ponieważ firma nie musi wysyłać produktów z Europy na rynki azjatyckie, lub odwrotnie. Przez takie podejście Normann Copenhagen wspiera lokalne rzemiosło i lokalny rynek pracy.

 

Kodeks postępowania

Normann Copenhagen współpracuje tylko z dostawcami, którzy zobowiązują się do realizacji światowych celów Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wszyscy dostawcy muszą przestrzegać kodeksu postępowania Normann Copenhagen, który zapewnia, że ​​produkty są wytwarzane w odpowiedzialny sposób, na uczciwych warunkach dla pracowników i środowiska.

 

Akcesoria i wyposażenie wnętrz Normann Copenhagen – rekomendacje sklepu Czerwona Maszyna

Normann Copenhagen produkuje ponad tysiąc pięknych dodatków do domu, które mają znakomite walory użytkowe i dekoracyjne. Dywany, lustra, półki ścienne, drobne akcesoria kuchenne, koce i poduszki są utrzymane w prostej nowoczesnej stylistyce, która nie znudzi się przez wiele lat .

 Normann Copenhagen CraftNormann Copenhagen GeoNormann Copenhagen OonaNormann Copenhagen Nic NacOrganizery Normann Copenhagen PocketKoce Normann Copenhagen TintPoduszki Normann Copenhagen HiLustra Normann Copenhagen Lust

Normann Copenhagen - bestsellery wśród accesoriówKolekcje Normann Copenhagen

Produkty Normann Copenhagen