Packshi

Marka Packshi to tylko jeden produkt – profesjonalne etui na koszule.

Etui powstało z potrzeby rozwiązania problemu zmiętych koszul, którego nie rozwiązywały dostępne na rynku pokrowce. Autor pomysłu, Polak pracując w korporacji dużo poróżował po świecie w sprawach służbowych. Nie w każdym hotelu mógł liczyć na żelazko, aby po podróży móc przygotować się na spotkanie i źle się czuł przychodząc w wymiętych koszulach. Tak zrodził się pomysł na pokrowiec, a właściwie etui na koszulę Packshi. Dobrze tutaj pasuje hasło „potrzeba matką wynalazków”.

W Czerwonej Maszynie sprzedaliśmy tysiące etui Packshi. Klientami sklepu są zarówno ludzie którzy podróżują jak i ich bliscy czy przyjaciele, którzy kupili je na prezent. Bardzo trafiony - jakość materiałów i funkcja przedmiotu to gwarantują. Etui na koszulę Packshi jest szczególnie godne polecenia na prezent, gdy nie wiadomo co na prezent kupić. Przypadek "wszystko ma".

Etui na koszule Packshi kupują również przedsiębiorstwa na prezenty firmowe dla pracowników. Jest to bardzo praktyczny prezent, na którym możemy nanieść logo firmy. W sprawie grawerowania znaków firmowych prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Czerwona Maszyna jest dystrybutorem Packshi i realizuje zamówienia detaliczne i hurtowe.