Rosendahl

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Rosendahl Bankers

Rosendahl City Hall

Rosendahl Filigran

Rosendahl Forest Tales

Rosendahl Grand Cru

Rosendahl Grand Cru Barware

Rosendahl Grand Cru Colourful

Rosendahl Grand Cru Essentials

Rosendahl Grand Cru Nouveau

Rosendahl Grand Cru Outdoor

Rosendahl Grand Cru Recycled

Rosendahl Grand Cru Sense

Rosendahl Grand Cru Soft

Rosendahl Grand Cru Take

Rosendahl Karen Blixen

Rosendahl Premium

Rosendahl Recycled

Rosendahl Roman

Rosendahl RÅ

Rosendahl Soft Spot

Rosendahl Station

Rosendahl Textiles

Produkty Rosendahl