Vita Copenhagen

Vita Copenhagen (obecnie Umage) to duńska marka, która z powodzeniem realizuje skandynawskie idee dobrego designu, czerpiąc inspiracje z natury. Vita Copenhagen znana jest w Polsce głównie z lamp wiszących do samodzielnego składania, oraz charakterystycznej lampy Eos wykonanej z piórek. Abażury Vita Copenhagen (obecnie Umage) można łączyć z zawieszeniami, lub podstawami uzyskując lampy wiszące, podłogowe lub stołowe. W ofercie marki są także pasujące żarówki. i dekoracyjne elementy pozwalające skrócić kabel w artystyczny sposób.

W ostatnich latach kolekcję rozbudowano o wyraziste lampy Asteria, które szczególnie przypadły do gustu architektom i projektantom wnętrz. W 2018 roku Vita Copenhagen (obecnie Umage) przedstawiła także na targach całkiem nowe produkty - meble, które są już dostępne u nas!

Intrygujące komody Audacious, wygodne sofy i akcesoria Lounge Around, designerski fotele i wieszaki Butterflies

Sklep Czerwona Maszyna prezentuje pełną ofertę Vita Copenhagen (obecnie Umage). Pasujące wyposażenie można zakupić wraz z lampą - poprzez funkcję „Dobierz do zestawu” W opisach produktów znajdziecie Państwo podpowiedzi pasujących do lampy żarówek, zawieszeń i akcesoriów.

Dla marki Vita Copenhagen pracują:

Umage Inne (dawniej Vita Copenhagen)