Vita Copenhagen

Vita Copenhagen to duńska marka, która z powodzeniem realizuje skandynawskie idee dobrego designu, czerpiąc inspiracje z natury. Vita Copenhagen znana jest w Polsce głównie z lamp wiszących do samodzielnego składania, oraz charakterystycznej lampy Eos  wykonanej z piórek. Abażury Vita Copenhagen można łączyć z zawieszeniami, lub podstawami uzyskując lampy wiszące, podłogowe lub stołowe. W ofercie marki są także pasujące żarówki. i dekoracyjne elementy pozwalające skrócić kabel w artystyczny sposób.

W ostatnich latach kolekcję rozbudowano o wyraziste lampy Asteria, które szczególnie przypadły do gustu architektom i projektantom wnętrz.W 2018 roku Vita Copenhagen przedstawiła także na targach całkiem nowe produkty - meble, które wkrótce pojawią się także u nas.

Sklep Czerwona Maszyna prezentuje pełną ofertę Vita Copenhagen. Pasujące wyposażenie można zakupić wraz z lampą - poprzez funkcję „Dobierz do zestawu” W opisach produktów znajdziecie Państwo podpowiedzi pasujących do lampy żarówek, zawieszeń i akcesoriów.

Vita Acorn

Vita Aluvia

Vita Carmina

Vita Clava

Vita Conia

Vita Copenhagen Asteria

Vita Copenhagen Idea

Vita Copenhagen Inne

Vita Copenhagen Tripod

Vita Copenhagen Willow

Vita Cuna

Vita Eos

Vita Ripples

Vita Silvia