Woud

Duńska Marka Woud powstala w 2014 roku. Założyciele Woud - Mia i Torben Koed, wybierają do produkcji wyłącznie najlepsze surowce: naturalne drewno, stal szlachetną, skóry anilinowe czy wysokiej jakości tkaniny Gabriel. Do współpracy zapraszają projektantów z całego świata, zarówno tych o ugruntowanej pozycji, jak rónież wschodzące gwiazdy designu. Takie podejście stawia markę Woud wśród marek produkujących eleganckie, czy wręcz ekskluzywne wyposażenie wnętrz. Produkty marki Woud są wybierane do aranzacji podkreślających status i dbałość o detale zarówno w domach i biurach, jak i w hotelach i restauracjach.


Cała oferta marki Woud jest wyjątkowa - łaczy tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdują sie tutaj bardzo eleganckie lampy na biurko, lampy wiszące i kinkiety. Na szczególną uwagę zasługują lampy Annular i Gap.
Woud to również krzesła i fotele wykonane z litego drewna, w tym krzesła barowe, oraz krzesła i fotele tapicerowane. Nam przypadły do gustu wygodne i efektowne kolekcje Woud MonoPause i Nakki
W ofercie marki Woud są również idealnie zaprojektowane i wykonane sofy, w tym nasza ulubiona Nakki Camo Silk, oraz oryginalne dodatki jak lustra z półką, wieszaki, stoliki, ławki, kwietniki i garderoby. 

Marka Woud w ofercie sklepu internetowego pojawiła sie stosunkowo niedawno, pierwsze produkty dodaliśmy w kwietniu 2017 roku. W tym samym czasie dotarła do nas pierwsza dostawa i lampy oraz krzesła Woud pojawiły sie w sklepie stacjonarnym. W czerwcu zaprezentowaliśmy meble i oswietlenie Woud na targach organizowanych w Krakowie pod nazwą Festiwal Wnętrz. Woud praktycznie od razu uzyskał swoich fanów za sprawą elegancji, jakości wykonania i nawiązania do skandynawskich tradycji designu i wykonania.

Produkty marki Woud w sklepie internetowym są cały czas uzupełniane. Jeśli produktu który jest potrzebny nie ma w ofercie sklepu prosimy o kontakt z nami, jesteśmy przekonani że możemy potrzebne pozycje dostarczyć.

Alessi Domenica

Figurki Woud

Woud Dot

Woud Flora

Woud Gap

Woud Level

Woud Mono

Woud Nakki

Woud Pause

Woud Pidestall

Woud Ray

Woud Virka

Produkty Woud