Woud

Duńska Marka Woud powstala w 2014 roku. Założyciele Woud - Mia i Torben Koed, wybierają do produkcji wyłącznie najlepsze surowce: naturalne drewno, stal szlachetną, skóry anilinowe czy wysokiej jakości tkaniny Gabriel. Do współpracy zapraszają projektantów z całego świata, zarówno tych o ugruntowanej pozycji, jak rónież wschodzące gwiazdy designu. Takie podejście stawia markę Woud wśród marek produkujących eleganckie, czy wręcz ekskluzywne wyposażenie wnętrz. Produkty marki Woud są wybierane do aranzacji podkreślających status i dbałość o detale zarówno w domach i biurach, jak i w hotelach i restauracjach.


Cała oferta marki Woud jest wyjątkowa - łaczy tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdują sie tutaj bardzo eleganckie lampy na biurko, lampy wiszące i kinkiety. Na szczególną uwagę zasługują lampy Annular i Gap.
Woud to również krzesła i fotele wykonane z litego drewna, w tym krzesła barowe, oraz krzesła i fotele tapicerowane. Nam przypadły do gustu wygodne i efektowne kolekcje Woud MonoPause i Nakki
W ofercie marki Woud są również idealnie zaprojektowane i wykonane sofy, w tym nasza ulubiona Nakki Camo Silk, oraz oryginalne dodatki jak lustra z półką, wieszaki, stoliki, ławki, kwietniki i garderoby. 

Produkty marki Woud w sklepie internetowym są cały czas uzupełniane. Jeśli produktu który jest potrzebny nie ma w ofercie sklepu prosimy o kontakt z nami, jesteśmy przekonani że możemy potrzebne pozycje dostarczyć.

Figurki Woud

Woud Dot

Woud Gap

Woud Level

Woud Mono

Woud Pause

Woud Pidestall

Woud Virka

Produkty Woud