Maselniczka Alessi

137 Alessi Alessi
300.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
137
Wymiary
19 x 11 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Tradycyjna i jednocześnie nowoczesna maselniczka Alessi, wykonana ze stali szlachetnej!
Pokrywka z charakterystycznym bąbelkiem, który kojarzy się z babciną kuchnią została wypolerowana na wysoki połysk. Zdecydowanie wysunięte brzegi maselniczki ułatwiają jej przenoszenie na stół i sprawiają, że samej pokrywki niemal nie dotyka się palcami. Można ją trzymać z masłem w lodówce i podawać od razu na stół: świetnie wygląda.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. Powstały z połączenia wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię