Maselniczka Alessi Mattina, czerwona

BG04 R Alessi Alessi
259.00 PLN
259,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
BG04 R
Wymiary
9,50 x 21 x 7 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
Porcelana, pokrywka: stal nierdzewna 18/10, barwiona żywicą epoksydową

Opis produktu

Maselniczka Alessi Mattina czerwona została zaprojektowana przez studio BIG-GAME. Posiada intensywny kolor, który zdecydowanie przykuwa wzrok!

Produkt prezentuje się niezwykle estetycznie, dzięki czemu sprawdzi się również w roli elementu dekoracyjnego. Do produkcji maselniczki wykorzystano porcelanę, stal nierdzewną i żywicę. Zastosowanie tych materiałów pozwoliło uzyskać produkt wysokiej jakości, który służy przez lata. Dzięki temu produktowi masło już zawsze będzie odpowiednio zabezpieczone. Nie będzie chłonąć zapachów ani wilgoci – Ty nie będziesz musiał przejmować się nieestetycznym opakowaniem z folii.

Postaw na wyjątkową maselniczkę marki Alessi!

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię