Maselniczka Bloomingville Sandrine, szary

82050137 Bloomingville Bloomingville
179.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82050137
Wymiary
Długość: 14 cm
Wysokość: 6 cm
Szerokość: 10 cm
Materiały
Kamionka
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Maselniczka Bloomingville Sandrine, szary to bardzo praktyczny dodatek do kuchni, szczególnie w porze śniadaniowej. Jeśli chcesz podać masło w estetycznym i trwałym naczyniu, trudno o lepszy produkt! Koniec z brudnymi talerzykami czy, co gorsza, zeskrobywaniem masła z opakowania!


Maselniczka Bloomingville Sandrine, szary to produkt przygotowany ręcznie, z kamionki. Dzięki temu każda maselniczka odrobinę różni się od innej z tej serii. To świetny wybór, jeśli zależy Ci na charakterystycznych naczyniach, które nie wyglądają jak kopia jednego modelu.


Maselniczka Bloomingville Sandrine, szary może być myta w zmywarce, dzięki czemu jest bardzo praktyczna mimo swojego nietuzinkowego i pozornie delikatnego wyglądu.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię