Maselniczka Gefu Brunch

33620 Gefu Gefu
79.00 PLN
79,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
33620
Wymiary
Długość: 16,3 cm
Szerokość: 9,9 cm
Wysokość: 5,2 cm
Materiały
Wysokiej jakości stal nierdzewna, SAN
Zastosowanie
Gwarancja
5 lat

Opis produktu

Maselniczka Gefu Brunch to stylowe naczynie, które dobrze wygląda na jadalnianym stole.Maselniczka ma typowy rozmiar. Mieści się w niej 250-gramowa kostka masła.
Naczynie pasuje do komory na drzwiach w większości lodówek.Podstawka maselniczki Gefu Brunch jest wąska - zwężono ją po to, aby mieściła się w lodówkach - ale dzięki dużym uchwytom wygodnie się ją trzyma. Została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Natomiast pokrywkę maselniczki wykonano z tworzywa SAN - jest wytrzymała, a jednocześnie wygląda jak wykonana ze szkła. Zaprojektowano ją tak, aby nie miała kontaktu z masłem.

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię