Maselniczka Raeder Good Day, biała

C14037 Raeder Raeder
149.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C14037
Wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 10 cm
Materiały
Porcelana
Ograniczenia

Opis produktu

Maselniczka porcelanowa Raeder Good Day w kolorze białym ma dekoracyjne tłoczenie na wieczku oraz ozdobny złoty napis na podstawce.

Maselniczka została w całości wykonana z porcelany szkliwionej od środka. Składa się z podstawki z ozdobnym złotym napisem oraz pokrywki z dekoracyjnym sercem, które jest częstym motywem w produktach marki Raeder.

Ta ciekawie wykonana porcelanowa maselniczka o długości 13 cm to dowód na to, że nawet proste kuchenne gadżety mogą mieć ciekawy wygląd i wprowadzać przytulny akcent do pomieszczenia. Maselniczka o szerokości 6 cm ma wyprofilowaną krawędź, co gwarantuje większą higieniczność i czystość produktu.

Cechy produktu:

  • pojemnik na masło z podstawką z ozdobnym złotym napisem i pokrywką ozdobioną sercem
  • całość wykonana z porcelany szkliwionej od środka
  • podniesiona linia krawędzi

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię