Maselniczka Rig-Tig Box-It, czarna

Z00096-1 Rig-Tig Rig-Tig
168.00 PLN
168,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00096-1
Wymiary
15 x 11,5 x 6,5 cm
Materiały
Melamina, drewno z bambusa

Opis produktu

Maselniczka z bambusową pokrywką Rig-Tig z kolekcji Box-It w kolorze czarnym, zaprojektowana przez niemieckie studio projektowe Jehs & Laub. Czarna maselniczka Rig-Tig wykonana została z melaminy z 30% zawartością włókien bambusa, natomiast pokrywkę stanowi w 100% bambus. Użyte do produkcji maselniczki materiały czynią ten produkt ekologicznym. Bambusowa pokrywka zapewnia świeżość przechowywanego w niej masła i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.

 • Można myć w zmywarce (z wyjątkiem bambusowej pokrywki)
 • Produkt wolny od BPA
 • Pasuje do pojemnika na chleb Rig Tig BOX IT – produktu nagrodzonego w konkursach: German Design Award 2015 oraz FORM 2011

 • Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów codziennego użytku. W swoich projektach stawia przede wszystkim na prostotę i ekologię.

  Marka

  Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

  Projektant

  Opinie

  5,00 średnia ocena klientów
  (1) Dodaj opinię 1 0 5 5
  5.0
  Ada 13.07.2018
  Maselniczka zamykana jest bambusową pokrywką, którą umieszcza się na pojemniku. Nie jest szczelnie zamykana, jednak bardzo dobrze spełnia swoją funkcję. Kupiłam ten produkt wraz z chlebakiem aby mieć piękny zestaw i jestem bardzo zadowolona. Polecam jak najbardziej.