Maselniczka z dębową pokrywką Eva Solo Legio Nova

887236 Eva Solo Eva Solo
132.00 PLN
132,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
887236
Wymiary

Wysokość: 6 cm
Szerokość: 10 cm 
Długość: 12 cm

Materiały
Dąb olejowany, porcelana

Opis produktu

Maselniczka z dębową pokrywką Eva Solo Logio Nova to wygodny i jednocześnie estetyczny sposób na przechowywanie i serwowanie masła. Dzięki tej maselniczce, będzie ono zawsze świeże i miękkie! Doskonale mieści się w niej standardowa kostka masła. Porcelanowe naczynie wyposażono w drewniane wieko, zapewniające szczelność.


Produkt ma 10 cm szerokości, 12 cm długości oraz 6 cm wysokości. Może służyć zarówno do serwowania masła, jak i drobnych przekąsek, np. w postaci owoców. Maselniczkę wyróżnia żłobiona, elegancka powierzchnia. Całość zaprojektowano z myślą o stylu skandynawskim.


Maselniczka z dębową pokrywką Eva Solo Logio Nova jest solidna i jakościowa. Porcelanowa część nadaje się do mycia w zmywarce, z kolei drewnianą zaleca się myć wilgotną ściereczką.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię