Maszyna do lodów Ariete Gran Gelato

8003705105638 Ariete Ariete
145.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
8003705105638
Wymiary
Ø 24 cm
pojemność 0,8 l
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Pomysłowa maszyna do przygotowywania pysznych, domowych lodów. Bez polepszaczy, utrwalaczy i konserwantów! Maszyna pozwala jednorazowo przygotować 0,8 l lodów – z dowolnie wybranymi, ulubionymi składnikami. Składniki wlewa się (np. mleko, jogurty, masy lodowe wg przepisów) i wsypuje np. (bakalie) przez otwór w górnej części, a znajdujące się na samym dole mieszadło miesza je aż do uzyskania pożądanej, lodowej konsystencji. Przed przystąpieniem do przygotowania lodów należy wkład mrożący znajdujący się w dolnej części wyjąć i umieścić w zamrażarce – do całkowitego zamrożenia.
Wymiary części mrożącej 24/15 cm.
Wybitni projektanci toskańskiej marki Ariete od ponad 50-ciu lat tworzą sprzęt i akcesoria AGD, które ułatwiają pracę w kuchni i sprawiają, że jest ona czystą przyjemnością. Elegancja i estetyka w połączeniu z intuicyjną obsługą!

Marka

Ariete to marka powstała w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi - w Toskanii. Od ponad pięćdziesięciu lat wybitni projektanci Ariete tworzą sprzęt AGD o niecodziennych kształtach i kolorach. W swojej ofercie Ariete posiada elegancką kolekcję w kolorze czerwieni, linię dla dzieci z wizerunkami bohaterów Disneya oraz szereg funkcjonalnych urządzeń do kuchni: gofrownic, tosterów, blenderów, ekspresów do kawy. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by połączyć najnowocześniejszą technologię, eleganckie wzornictwo z naturalnymi potrzebami konsumenta. Motto Ariete: wyszukana estetyka + intuicyjna obsługa = dużo radości na co dzień. Tak przydatnych w kuchni przedmiotów nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię