Maszyna do lodów Ariete Gran Gelato metal

8003705108905 Ariete Ariete
999.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
8003705108905
Wymiary
27 x 38 x 30 cm
pojemność 1 l
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna

Opis produktu

Profesjonalna maszyna do przygotowywania pysznych, domowych lodów. Bez polepszaczy, utrwalaczy i konserwantów! Całość w obudowie ze stali szlachetnej, z wyświetlaczem LCD odmierzającym czas do końca przygotowania lodów i prostym system obsługi (instrukcja). Do środka wsuwa się specjalny pojemnik – wiaderko (należy je wcześniej zmrozić), w którym szykowane są w maszynie lody. Z pojemnika gotowe lody można nakładać prosto do miseczek.
Moc 135 W, pojemność 1 l, kompresor.
Wybitni projektanci toskańskiej marki Ariete od ponad 50-ciu lat tworzą sprzęt i akcesoria AGD, które ułatwiają pracę w kuchni i sprawiają, że jest ona czystą przyjemnością. Elegancja i estetyka w połączeniu z intuicyjną obsługą!

Marka

Ariete to marka powstała w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi - w Toskanii. Od ponad pięćdziesięciu lat wybitni projektanci Ariete tworzą sprzęt AGD o niecodziennych kształtach i kolorach. W swojej ofercie Ariete posiada elegancką kolekcję w kolorze czerwieni, linię dla dzieci z wizerunkami bohaterów Disneya oraz szereg funkcjonalnych urządzeń do kuchni: gofrownic, tosterów, blenderów, ekspresów do kawy. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by połączyć najnowocześniejszą technologię, eleganckie wzornictwo z naturalnymi potrzebami konsumenta. Motto Ariete: wyszukana estetyka + intuicyjna obsługa = dużo radości na co dzień. Tak przydatnych w kuchni przedmiotów nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię