Maszyna do lodów Ariete Party Time Softy Ice Cream

8003705111066 Ariete Ariete
299.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
8003705111066
Wymiary
19 x 28 x 42 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Czas na lody domowej roboty! Bez konserwantów i sztucznych polepszaczy: do maszyny do lodów wkłada się tylko takie składniki, jakie samemu się chce, sztuczne utrwalacze są zbędne, bo lody i tak znikną w mgnieniu oka. Maszyna po złożeniu (zsuwa się ją w dół wzdłuż metalowych drążków) zajmuje niewiele miejsca i swobodnie mieści się w kuchennej szafce.
Przed przygotowaniem lodów należy włożyć specjalny wkład (dołączony) do zamrażarki tak, by krążący w ściankach płyn chłodzący był całkowicie zamarznięty.
Moc 22 W, pojemność 1 l, czas przygotowania lodów 20-30 minut.
Wybitni projektanci toskańskiej marki Ariete od ponad 50-ciu lat tworzą sprzęt i akcesoria AGD, które ułatwiają pracę w kuchni i sprawiają, że jest ona czystą przyjemnością. Elegancja i estetyka w połączeniu z intuicyjną obsługą!

Kolekcja: Ariete Party Time

Zobacz kolekcję

Marka

Ariete to marka powstała w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi - w Toskanii. Od ponad pięćdziesięciu lat wybitni projektanci Ariete tworzą sprzęt AGD o niecodziennych kształtach i kolorach. W swojej ofercie Ariete posiada elegancką kolekcję w kolorze czerwieni, linię dla dzieci z wizerunkami bohaterów Disneya oraz szereg funkcjonalnych urządzeń do kuchni: gofrownic, tosterów, blenderów, ekspresów do kawy. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by połączyć najnowocześniejszą technologię, eleganckie wzornictwo z naturalnymi potrzebami konsumenta. Motto Ariete: wyszukana estetyka + intuicyjna obsługa = dużo radości na co dzień. Tak przydatnych w kuchni przedmiotów nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię