Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Maszyna do lodów Ariete Party Time Twin Ice Cream

Maszyna do lodów Ariete Party Time Twin Ice Cream
Maszyna do lodów Ariete Party Time Twin Ice Cream Maszyna do lodów Ariete Party Time Twin Ice Cream Maszyna do lodów Ariete Party Time Twin Ice Cream Maszyna do lodów Ariete Party Time Twin Ice Cream
x zamknij

Maszyna do lodów Ariete Party Time Twin Ice Cream

Ariete
259.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
30 x 13,5 x 27 cm
Tworzywo sztuczne
ariete-8003705112933
 
Włoska elegancja+ amerykańska impreza z lat 50 to mieszanka wybuchowa, a w tym przypadku nawet lodowa! Niezwykle stylowa maszyna do lodów pozwoli szybko przygotować pyszny deser. Wystarczy włożyć wcześniej zmrożony wkład, wsypać swoje ulubione składniki, włączyć maszynę i gotowe! Sprawdzi się podczas imprez (nie tylko tych stylizowanych na lata 50), kinder party oraz podczas zwykłego spotkania z przyjaciółmi w upalny dzień.
Pojemność pojemnika 400 ml.
Moc 9,5 W.
Czas przygotowania lodów przez maszynę 20-30 min.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.