Maszyna do waty cukrowej Ariete 2971 Party Time

2971 Ariete Ariete
279.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2971
Wymiary
28 x 28 x 30 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Domowa maszyna do przygotowywania waty cukrowej – smacznie, pysznie i pod okiem rodziców!
Do maszyny wsypuje się cukier (ok 1-2 miarki do znajdującego się u góry maszyny otworu), następnie zakłada białą misę, a na nią przezroczystą pokrywę, a potem wystarczy już tylko uruchomić maszynę włącznikiem i kręcić patyczkiem na który będzie się nawijać wata! Urządzenie pozwala też przygotować pyszne, cukrowe landrynki.
Do uzyskania kolorowej waty cukrowej należy użyć kolorowego cukru (barwniki naturalne, do kupienia w sklepach lub wrzucić do środka kolorową landrynkę). Wtedy do otworu na górze wsypuje się 1 miarkę cukru zwykłego i 1 miarkę barwnika. Należy je lekko przemieszać.
Moc 450 W, dwa plastikowe patyczki i miarka w środku.
Maszynę czyści się ręcznie, po jej całkowitym ostygnięciu. Podstawę i części ochronne najlepiej czyścić wilgotną szmatką, a talerzyk i "kołnierz" zdjąć i umyć.

Produkty toskańskiej marki Ariete zachwycają funkcjonalnością, która pięknie łączy się z nowoczesnym designem i przemyślanym wykończeniem każdego drobiazgu. Motto Ariete: wyszukana estetyka + intuicyjna obsługa = dużo radości na co dzień.

Kolekcja: Ariete Party Time

Zobacz kolekcję

Marka

Ariete to marka powstała w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi - w Toskanii. Od ponad pięćdziesięciu lat wybitni projektanci Ariete tworzą sprzęt AGD o niecodziennych kształtach i kolorach. W swojej ofercie Ariete posiada elegancką kolekcję w kolorze czerwieni, linię dla dzieci z wizerunkami bohaterów Disneya oraz szereg funkcjonalnych urządzeń do kuchni: gofrownic, tosterów, blenderów, ekspresów do kawy. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by połączyć najnowocześniejszą technologię, eleganckie wzornictwo z naturalnymi potrzebami konsumenta. Motto Ariete: wyszukana estetyka + intuicyjna obsługa = dużo radości na co dzień. Tak przydatnych w kuchni przedmiotów nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

4,50 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 4.5
4.0
Bunia 11.11.2019
Fajna, a jaka frajda
5.0
marta89 01.02.2018
Dzieci są zachwycone, dziękuję i pozdrawiam!