Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Maszyna do waty cukrowej Ariete 2971 Party Time

Maszyna do waty cukrowej Ariete 2971 Party Time
Maszyna do waty cukrowej Ariete 2971 Party Time
x zamknij

Maszyna do waty cukrowej Ariete 2971 Party Time

Ariete
279.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-3 dni roboczych
28 x 28 x 30 cm
Tworzywo sztuczne
ariete-2971
 
Domowa maszyna do przygotowywania waty cukrowej – smacznie, pysznie i pod okiem rodziców!
Do maszyny wsypuje się cukier (ok 1-2 miarki do znajdującego się u góry maszyny otworu), następnie zakłada białą misę, a na nią przezroczystą pokrywę, a potem wystarczy już tylko uruchomić maszynę włącznikiem i kręcić patyczkiem na który będzie się nawijać wata! Urządzenie pozwala też przygotować pyszne, cukrowe landrynki.
Do uzyskania kolorowej waty cukrowej należy użyć kolorowego cukru (barwniki naturalne, do kupienia w sklepach lub wrzucić do środka kolorową landrynkę). Wtedy do otworu na górze wsypuje się 1 miarkę cukru zwykłego i 1 miarkę barwnika. Należy je lekko przemieszać.
Moc 450 W, dwa plastikowe patyczki i miarka w środku.
Maszynę czyści się ręcznie, po jej całkowitym ostygnięciu. Podstawę i części ochronne najlepiej czyścić wilgotną szmatką, a talerzyk i "kołnierz" zdjąć i umyć.

Produkty toskańskiej marki Ariete zachwycają funkcjonalnością, która pięknie łączy się z nowoczesnym designem i przemyślanym wykończeniem każdego drobiazgu. Motto Ariete: wyszukana estetyka + intuicyjna obsługa = dużo radości na co dzień.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.