Maszynka do makaronu Gefu Pasta Perfetta De Luxe

28300 Gefu Gefu
549.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
28300
Wymiary
20 cm x 20 cm x 15,5 cm
Materiały
Stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Dla miłośników tradycyjnego makaronu! Maszynka w stylu retro, do makaronu– pozwoli pociąć makaronowe ciasto na 6 różnych sposobów: tagliatelle, Tagliolini, lasagne, spaghetti, lasagna Ricc oraz ravioli. Dzięki specjalnemu wykonaniu i 6 nakładkom na różne makarony pozwala szybko i łatwo stworzyć taki rodzaj makaronu, jaki lubimy najbardziej. Specjalna podstawka antypoślizgowa utrzymuje maszynkę na blacie i zapobiega jej przesuwaniu się. Regulowana grubość i szerokość ciasta, klasyczne napędzanie korbą.

Akcesoria, naczynia i sprzęty kuchenne niemieckiej marki Gefu to profesjonalnie zaprojektowane przedmioty, które zwykłe przygotowywanie posiłków zmieniają w sztukę! Gotowanie, pieczenie, przyprawianie – z pomocnymi akcesoriami Gefu to prawdziwa przyjemność. Stworzone do kuchni – dla genialnego smaku podawanych potraw!

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię