Maszynka do makaronu Küchenprofi, srebrna

KU-0801571200 Küchenprofi Küchenprofi
239.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KU-0801571200
Wymiary
Szerokość 20 cm
Długość 20 cm
Wysokość 15,5 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Maszynka do makaronu Küchenprofi w kolorze srebrnym, z którą domowa pasta nabierze całkowicie nowego znaczenia! 

Klasyczna, ręczna maszynka do makaronu Compack została wykonana ze stali nierdzewnej gwarantującej jej trwałość i elegancki wygląd. Płat ciasta należy przepuścić przez maszynkę jednocześnie kręcąc poręczną korbką.

Maszynka posiada:

  • 3 rolki do tworzenia makaronu lasagne, fettuccine i tagliatelle,
  • 7-stopniową regulację grubości makaronu za pomocą umieszczonego na boku pokrętła,
  • antypoślizgową, gumową podstawę.

Urządzenia nie należy myć w zmywarce - zalecane czyszczenie delikatną szczoteczką. W zestawie otrzymasz książeczkę z przepisami na makarony.

Cechy produktu:

  • kolor - srebrny
  • materiał - stal nierdzewna
  • możliwość używania w zmywarce - nie
  • w zestawie - 3 rolki do makaronu lasagne, fettuccine i tagliatelle; gumowa podstawa; książeczka z przepisami
  • szerokość - 20 cm
  • długość - 20 cm
  • wysokość - 15,5 cm

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię