Maszynka do mięsa 5 Gefu

14700 Gefu Gefu
192.50 PLN

Special Price 192,50 zł

Normalna cena: 275,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 220,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
14700
Wymiary
25 x 25 x 9,9cm
Materiały
Stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Maszynka do mięsa w tradycyjnym wydaniu i z nowoczesną mocą! Bez problemu poradzi sobie z mieleniem mięsa, ziemniaków czy innych produktów wymagających zmielenia przed przygotowaniem potrawy. Wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, z praktyczną drewnianą rączką, która gwarantuje pewny uchwyt i nie pozwala się dłoni ślizgać.
Dyski tnące: 4,5 mm – niezawodne.
Akcesoria, naczynia i sprzęty kuchenne niemieckiej marki Gefu to profesjonalnie zaprojektowane produkty, które zwykłe przygotowywanie posiłków zmieniają w sztukę! Z pomocnikami Gefu gotowanie, pieczenie i przyprawianie to prawdziwa przyjemność. Stworzone do kuchni.

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię