Mata do pieczenia, studzenia i odciekania Lurch Flexi Form

LU-00085040 Lurch Lurch
99.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LU-00085040
Wymiary
Długość 41 cm
Szerokość 29 cm
Materiały
silikon platinium
Zastosowanie

Opis produktu

Mata do pieczenia, studzenia i odciekania Lurch Flexi Form, na której będziesz przygotowywać zdrowsze posiłki bez nadmiaru tłuszczu.

Dzięki pokrytej wypustkami w kształcie piramidek macie Twoje codziennie gotowanie stanie się zdrowsze i bardziej dietetyczne. Przemyślana budowa maty umożliwia cyrkulację powietrza wokół przygotowywanej żywności, gwarantując idealne upieczenie. Kurczak będzie miał idealną skórkę ze wszystkich stron, a przez osadzenie produktu na czubkach wypustek, serwowanie dania i późniejsze czyszczenie maty stanie się jeszcze prostsze, bez problematycznego przywierania. Zewnętrzne rzędy piramidek połączone są ściankami, dzięki którym zebrany tłuszcz pozostaje na powierzchni maty.

Produkt wykonano z silikonu platinium, który nie wpływa na smak żywności i jest bezpieczny w kontakcie z nią. Dodatkowo materiał jest odporny na kwasy z soków i ciast, nie przywiera i jest antyalergiczny. Przez wysoką elastyczność nieużywaną matę z łatwością zwiniesz w rulon i schowasz w szufladzie.

Po pieczeniu matę łatwo możesz umyć w zmywarce. Produkt jest odporny na temperaturę od -40°C do +240°C, przez co możesz użyć go także w zamrażalniku, lub jako miejsce do odłożenia gorącego naczynia z zupą na kuchennym blacie.

Cechy produktu:

  • kolor - czarny
  • materiał - silikon platinium
  • możliwość mycia w zmywarce - tak
  • długość - 41 cm
  • szerokość - 29 cm

Marka

Lurch w swojej ofercie posiada silikonowe formy do pieczenia, dzięki którym w łatwy sposób można przygotować pyszne torty i ciasta. Dzięki posiadanym atestom i eleganckiemu wykończeniu są trwałe, bezpieczne i estetyczne. Oferowane przez Lurch akcesoria kuchenne sprawią, że przygotowywanie posiłków stanie się przyjemniejsze. Wykonane z wysokiej jakości materiałów noże, tarki, obieraki czy wałki pozwolą czerpać radość z przyrządzania i spożywania kulinarnych kompozycji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię