Mata do sushi Lékué Luki Makisu

3400400B04U005 Lékué Lékué
49.00 PLN
49,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3400400B04U005
Wymiary
Grubość 0,3 cm
szerokość 21 cm
długość 24 cm
Materiały
Silikon platinum
Zastosowanie

Opis produktu

Mata do sushi Makisu - wygodna, trwała i higieniczna.
Umożliwia szybkie przygotowanie sushi – z lub bez użycia nori.
Mata jest odporna na wysokie i niskie temperatury. Można jej używać w piekarniku, mikrofalówce, przechowywać ją w zamrażarce i myć w zmywarce.
Silikon jest powłoką nieprzywieralną, nie pochłaniającą zapachów, bardzo trwałą i komfortową, łatwą do utrzymania w czystości.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię