Pufa Normann Copenhagen Circus 35 cm, różowa

601076 Normann Copenhagen
2775
2 775,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka w kolejnym dniu
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
601076
Wymiary
35 x 65 cm
Ø 65 cm
Materiały
100% wełna, welur

Opis produktu

Pufa Circus Normann Copenhagen zaprojektowana w duchu skandynawskiego minimalizmu. Zaokrąglony kształt oraz czyste graficzne linie sprawiają, że Circus może być uważana za nowoczesną interpretację tradycyjnej marokańskiej pufy ze skóry. Ten nowoczesny mebel łączy w sobie surową, prostą formę z przytulnym i miękkim welurowym wykończeniem. Pufa jest wykonana z dwóch rodzajów pianki: dolna część jest mocniejsza, aby zachować odpowiedn...
Pufa Circus Normann Copenhagen zaprojektowana w duchu skandynawskiego minimalizmu. Zaokrąglony kształt oraz czyste graficzne linie sprawiają, że Circus może być uważana za nowoczesną interpretację tradycyjnej marokańskiej pufy ze skóry. Ten nowoczesny mebel łączy w sobie surową, prostą formę z przytulnym i miękkim welurowym wykończeniem. Pufa jest wykonana z dwóch rodzajów pianki: dolna część jest mocniejsza, aby zachować odpowiedni kształt, natomiast górna, miększa – zapewnia duży komfort siedzenia.

Circus to wielofunkcyjny mebel, który może być używany jako samodzielne siedzisko albo wygodny podnóżek, który umieścisz obok kanapy. Sprawdzi się również jako element dekoracyjny sypialni lub wygodne siedzenie obok stolika do kawy.

Aby zachować pierwotny kolor i wygląd zaleca się cotygodniowe odkurzanie przy użyciu miękkiej końcówki.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów, dekoracji i akcesoriów kuchennych, a ich praktycznymi zaletami. Oryginalne projekty zmieniają konwencjonalne myślenie, zachwycają i urzekają formą, kształtem i kolorem. Wielokrotnie nagradzane na całym świecie: za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. Od 2001 roku każdy kolejny, bez wyjątku to liczne, prestiżowe nagrody dla Normann Copenhagen. Duński design – duński styl życia!

Projektant

Projektant, dla którego kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zaangażowanie i ciężka praca. Swoją twórczość określa w kilku słowach, które są wyznacznikami jego stylu – szczerość i skandynawska prostota. W jego pracach widoczny jest dialog pomiędzy rękodziełem a produkcją przemysłową. Obecnie współpracuje z marką Normann Copenhagen, dla której projektuje eleganckie meble, lampy oraz akcesoria do domu. Jego ulubionym materiałem jest drewno, ponieważ daje nieograniczone możliwości tworzenia. Według Legalda każdy produkt powinien pełnić określoną funkcję oraz spełniać oczekiwania estetyczne klienta.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię