Szafy, regały, półki

Szafy, regały, półki

Dzięki odpowiednio dopasowanym szafom, regałom oraz półkom w domu zapanuje upragniony ład i harmonia. Przygotowaliśmy duży wybór mebli do przechowywania – pojemne szafy, eleganckie i nowoczesne komody i kontenery oraz regały i półki. Nasze meble nie tylko uporządkują przestrzeń, ale również pomogą wyeksponować ulubione przedmioty – książki, zdjęcia czy pamiątki z podróży.

Promocje

Marki w dziale

Nowoczesne szafy, regały, półki

Niezależnie od tego czy dysponujemy małym czy dużym mieszkaniem chcemy optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i funkcjonalnie ją urządzić. W organizacji przestrzeni pomagają funkcjonalne szafki, regały, półki i komody.

Komoda do każdego wnętrza

Komody są niezwykle praktyczne i można je wykorzystać na wiele sposobów. Wysokie komody z szufladami są doskonałe do sypialni. Można w nich pomieścić bieliznę, ręczniki, pościele i wiele drobiazgów. Taka komoda świetnie sprawdzi się także na przedpokoju. Niższa komoda z szufladami i szafkami będzie idealna do salonu. Warto wykorzystać nie tylko szuflady i szafki, ale też blat komody. Na takich meblach pięknie wyglądają ramki na zdjęcia, świece, patery na owoce i inne dekoracyjne przedmioty. Z kolei zupełnie niskie komody mogą z powodzeniem pełnić rolę stolika na telewizor. Komody w stylu skandynawskim, które dominują w prezentowanej kolekcji charakteryzują się lekkością, minimalistyczną prostotą i nowoczesnym designem. Jedną z bardziej zaskakujących propozycji są komody, w których tradycyjne fronty zastąpiono kolorową roletą.

Pojemne półki

Półki to element wyposażenia, który może pojawić się w każdym wnętrzu. Półki w pokoju do pracy lub pokoju dziecka będą idealnym miejscem na przechowywanie książek. W salonie mogą efektownie zapełnić przestrzeń. Na takich półkach można wyeksponować efektowne dekoracje i dodatki do wnętrza. Jest to idealne miejsce na świeczniki, latarenki, wazony z kwiatami, ozdobne figurki i wiele innych elementów. Półki w kuchni są funkcjonalnym miejscem do odkładania pojemniczków z przyprawami i innych drobnych przedmiotów. Z kolei półka na przedpokoju przyda się do odkładania kluczy, rękawiczek, telefonu i wielu innych rzeczy. Półki mogą być bardzo efektownym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Wiele półek dzięki swojej formie stanowi dekorację samą w sobie. Oprócz klasycznych półek warto zwrócić także uwagę na półki-organizery oraz tzw. ekspozytory. W uporządkowaniu rzeczy na półkach mogą pomóc także przegródki do półek.

Praktyczny regał

Meblem, który nie wychodzi z mody i sprawdza się doskonale w każdym domu jest regał. Szczególnie taki, który nie ma zbędnych ozdobników, za to jest solidny i stabilny. W domach, jak i biurach świetnie sprawdzają się zarówno regały drewniane, jak i wykonane z metalu. Każdy regał może pomieścić wiele książek, przedmiotów dekoracyjnych i innych bibelotów. Regały są też doskonałe jako kwietnik, szczególnie te wykonane z metalu. Bardzo fajnym rozwiązaniem do wnętrz są również regały systemowe, czyli takie, które mają prostą konstrukcję umożliwiającą modyfikowanie wyglądu mebla w zależności od potrzeb.  Można też dokupować kolejne moduły i łączyć je ze sobą. Taki regał idealnie pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym, loftowym lub skandynawskim.

Szafki – wygodne i użyteczne meble

Szafki jako niewielkie wolnostojące meble są niezwykle praktyczne. Ich uniwersalność sprawia, że mogą z powodzeniem stanąć w sypialni, biurze, salonie, w pokoju dziecka czy na przedpokoju. Zazwyczaj są bardzo pakowne i mogą pomieścić wiele rzeczy, do których zawsze chcemy mieć dostęp. Bardzo funkcjonalne są też szafki niskie i długie, które doskonale sprawdzają się jako szafki pod telewizor.