Miarka do makaronu Doiy

DYICOULHO Doiy Doiy
59.80 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
DYICOULHO
Wymiary
17 x 7 cm
Materiały
Akryl

Opis produktu

Ta oryginalna miarka do makaronu, marki Doiy została zaprojektowana pod hasłem „Mógłbym zjeść nawet konia!”:) Ostatnia miarka: w kształcie tytułowego konia to porcja makaronu, którą należy odmierzyć na naprawdę duży głód (odpowiada 400 gramom – na 4 osoby)! Pozostałe miarki w kształcie dziecka (65 gr), kobiety (100 gr) i mężczyzny (130 gr) pozwalają odmierzyć właściwą dla danej osoby ilość makaronu do spaghetti. I wszystko jest jasne!
Dodatkowo miarka umożliwia wygodnie „spięcie” makaronowych nitek przed och wrzuceniem do garnka tak, by nie turlały się po blacie kuchennym i nie spadały na podłogę. Porządek, estetyka i duża porcja dobrego humoru!

Marka

Doiy to nowa wizja projektowania prosto z gorącej Barcelony! Marka Doiy weszła w świat nowoczesnego designu w roku 2009 i w ekspresowym tempie zawojowała świat swoimi produktami. Kreatywne pomysły i młody zespół zaowocowały genialnymi produktami codziennego użytku, który dziś sprzedają się w ponad 20 krajach świata. Przystępne ceny unikalnych, perfekcyjnie zaprojektowanych gadżetów, ich urok i funkcjonalność z każdym dniem cieszą się coraz większym uznaniem klientów! W sklepie Czerwona Maszyna kochamy gadżety Doiy za to, że uprzyjemniają codzienność, są estetycznie zapakowane i cudownie jest dostać je jako prezent!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię