Miarka do spaghetti Alessi Voile

PG01 Alessi Alessi
124.00 PLN
124,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PG01
Wymiary
Wysokość 3,5 cm
9 x 7 cm
Materiały
Stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Na mały, średni i wielki głód! Stalowa miarka do makaronu spaghetti Alessi Voile posiada 3 otwory, które pozwalają łatwo odmierzyć porcję makaronu na konkretny obiad. Przekładając makaronowe nitki przez okręg najmniejszy – zyskujemy jedną porcję makaronu, średni – dwie, i duży: pięć! I od razu wiadomo dla ilu osób robimy spaghetti!
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Projekty Paolo Gerosa wyróżniają się ciekawymi formami oraz wysoką funkcjonalnością. Już w czasie studiów pracował jako dekorator wnętrz, realizując wiele ciekawych zleceń. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz, mebli oraz elementów wyposażenia domu. Uczestniczył w badaniach prowadzonych przez Baleri Italia, które miały na celu stworzenie nowych linii produktów. Następnie przez trzy lata współpracował z LPWK Studio, prowadzonym przez Laurę Polinoro. Obecnie zajmuje się projektowaniem m.in. mebli, lamp oraz sprzętów do ćwiczeń dla takich marek jak Alessi, Valsecchi1918, A2CG, Outlook.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię