Miarka do spaghetti Küchenprofi

KU-1034502800 Küchenprofi Küchenprofi
57.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KU-1034502800
Wymiary
18,5 × 6,5 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Miarka do spaghetti Küchenprofi, to obowiązkowe wyposażenie w kuchni każdego miłośnika domowej pasty!

Z użyciem tej miarki wykonanej ze stali szlachetnej odmierzysz odpowiednią ilość makaronu spaghetti do liczby gości. 4 okręgi o różnej wielkości ułatwią Ci przygotowanie pasty dla 1, 2, 3 lub 4 osób.
Wystarczy tylko umieścić makaron wewnątrz okręgu!

Nie wyrzucaj jedzenia i zadbaj o odpowiednią porcję jedzenia podczas obiadu! 

Cechy produktu:

  • kolor - srebrny
  • materiał - stal szlachetna
  • długość - 18,5 cm
  • szerokość - 6,5 cm

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię