Miarka - dzbanek Joseph Joseph

40067 Joseph Joseph Joseph Joseph
95.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
40067
Wymiary
16,5 x 16,5 x 14 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Uniwersalny, dwukomorowy dzbanek z miarką.
Łączy zalety i możliwości wielu przyborów kuchennych: dzbanków, miarek, łyżek i łyżeczek.
Naczynie precyzyjnie i na wiele sposobów mierzy objętość produktów sypkich i płynnych - specjalnie zaprojektowany dwukomorowy system podziałek pozwala z wielką dokładnością odmierzyć od jednej łyżeczki (5 ml) do 1 litra.
Jednostki miary: mililitry, filizanki (cups), uncje i pinty.
Dzięki kompaktowej konstrukcji dzbanek świetnie nadaje się też do przechowywania produktów. Wyposażony w przyjemną w dotyku rączkę.
Można myć w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię