Miarka elastyczna OXO Good Grips 0,5 l

11161000MLNYKEU OXO OXO
56.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
11161000MLNYKEU
Wymiary
11,75 x 11,4 x 13 cm
pojemność: 0,5 l
Materiały
silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Elastyczna miarka OXO Good Grips 0,5 l z podziałką w milimetrach (skala co 50 ml). Miękkie ścianki pozwalają na wygodne mieszanie składników, oraz ich przelewanie. Wystarczy ścisnąć miarkę, by utworzyć dzióbek i nalać np. ciasto naleśnikowe na patelnię, czy rozpuszczoną czekoladę. Pojemnik jest odporny na wahania temperatury, dlatego można go przechowywać w lodówce, jak i podgrzewać zawartość w mikrofalówce. Faktura powierzchni zapobiega nagrzewaniu się ścianek, a tym samym chroni przed oparzeniem. Miarkę wykonano z tworzywa sztucznego, wolnego od BPA, które nie wchodzi w reakcje z żywnością i nie zmienia jej smaku.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię