Miarka kuchenna Gefu 0,5 l

14450 Gefu Gefu
85.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
14450
Wymiary
Pojemność 0,5 l
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Oryginalna miarka kuchenna z zaznaczonymi na ściankach jednostkami miar. Można w niej odmierzyć odpowiednią porcję mąki, mleka, masła czy innych produktów potrzebnych np. do przyrządzenia ciasta. Miarka posiada praktyczny dzióbek przez który można przelać odmierzoną masę do miski czy do garnka. Całość na stalowej podstawce, która gwarantuje miarce stabilność i piękny wygląd.
Akcesoria, naczynia i sprzęty kuchenne niemieckiej marki Gefu to profesjonalnie zaprojektowane gadżety, które zwykłe przygotowywanie posiłków zmieniają w sztukę! Gotowanie, pieczenie i przyprawianie – z pomocnymi akcesoriami Gefu to prawdziwa przyjemność. Stworzone do kuchni i genialnego smaku podawanych potraw!

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię