Miarka kuchenna Rig-Tig Measure-It, dusty green

Z00318-1 Rig-Tig Rig-Tig
61.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00318-1
Wymiary
Długość: 22 cm
Materiały
Tworzywo BPS, silikon

Opis produktu

Miarka - łyżeczka Rig-Tig Measure-It, dusty green to przyrząd do precyzyjnego odmierzania małych ilości płynów – od 2,5 ml do 15 ml – dlatego jest fantastycznym narzędziem dla cukierników (np. do odmierzania aromatów). Przydaje się także przy przyrządzaniu drinków I wszędzie tam, gdzie kluczowe znaczenie ma dokładna, niewielka miara.

Miarka posiada 5 ustawień, obsługiwanych kciukiem. Jest wykonana z tworzywa sztucznego wolnego od BPA I ftalanów, oraz z silikonu. Wygodnie leży w dłoni i można ją łatwo obsługiwać jedną ręką.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię