Miarka Quadri Combo Alessi The tending box

GIA28 Alessi Alessi
187.00 PLN
187,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GIA28
Wymiary
14,4 x12,2 x 5,5 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
stal nierdzewna 18/10
Zastosowanie

Opis produktu

Miarka Qaudri Combo Alessi The tending box stalowa to produkt renomowanej firmy, która specjalizuje się m.in. w akcesoriach kuchennych. Został zaprojektowany przez Giulio Lacchetti.


Produkt umożliwia dokładne odmierzanie składników do ulubionych koktajli. Miarka jest estetyczna i praktyczna, znajdzie zastosowanie tak naprawdę w każdej kuchni. Składa się z 4 kieliszków o różnych pojemnościach.


Miarka Quadri Combo Alessi The tending box stalowa wykonana została ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest produktem trwałym, odpornym na uszkodzenia i solidnym. To inwestycja na lata, z której na pewno będziesz zadowolony.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię