Miękka zabawka Bloomingville Mini Sephia

75118350 Bloomingville Bloomingville
462.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
75118350
Wymiary
13 cm x 180 cm
Materiały
poliester

Opis produktu

Miękka zabawka Bloomingville Mini Sephia to pluszak dla małych miłośników zwierząt. Długa maskotka to jeden z wielu zwierzęcych modeli od duńskiego producenta zabawek. Jeśli chcesz skompletować komplet podobnych i jakościowych zabawek, to miękka zabawka Sofiemaria od Bloomingville będzie odpowiednim wyborem.

Miękka zabawka Bloomingville to długa wiewiórka z charakterystycznym ogonem – Twoje dziecko z pewnością ją pokocha, jeśli jest miłośnikiem zwierząt, zarówno tych żywych, jak i pluszowych. Zabawkę przygotowano z poliestru i nie zawiera plastikowych elementów, które dziecko mogłoby oderwać w czasie zabawy i nawet połknąć.

Szukasz innych zabawek dla dzieci? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie. Znajdziesz tu więcej zabawek od duńskiego producenta Bloomingville!

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię