Mini nożyczki do ziół Veritable

A-ACC-SNIP-0074-B Veritable Veritable
37.99 PLN
37,99 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
A-ACC-SNIP-0074-B
Wymiary
8,3 cm x 15,7 cm
Waga: 14 g

Opis produktu

Mini nożyczki do ziół Veritable są wzorowane na tradycyjnych japońskich nożycach do pielęgnacji roślin. Są wykonane ze stali wysokowęglowej, która zapewnia agresywne, schludne i precyzyjne cięcie.

Mini nożyczki do ziół Veritable są bardzo lekkie, mieszczą się w jednej ręce i dzięki działaniu sprężyny mogą być obsługiwane poprzez naciśnięcie kciuka. Są znacznie łatwiejsze w użyciu niż tradycyjne nożyce. 

Mini nożyczki do ziół Veritable nadają się także do pielęgnacji kwiatów doniczkowych - z łatwością przytniesz nimi uschnięte liście i wymodelujesz roślinę.

Warto wiedzieć

Dzięki częstemu przycinaniu i czyszczeniu roślin za pomocą nożyc będziesz otrzymywać regularne i hojne zbiory przez kilka miesięcy. Oczyszczanie wyblakłych liści i kwiatów sprzyja zdrowiu i rozwojowi roślin.

Marka


Véritable to wschodząca gwiazda sceny urban farming. Młodziutki startup, który jeszcze 3 lata temu zbierał fundusze na platformie Kickstarter  dziś dostarcza gotowe, innowacyjne rozwiązania - inteligentne doniczki które same dbają o rośliny. Dzięki nim łatwe uprawianie, zbieranie i korzystanie z szerokiej gamy świeżych i zdrowych produktów stało się możliwe dosłownie dla każdego. Veritable to smakowite zioła, jadalne kwiaty i miniaturowe warzywa - świeże i dostępne przez cały rok w Twoim domu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię