Mini szklarnia Sagaform Green

5016666 Sagaform Sagaform
209.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5016666
Wymiary
Ø 19,5
wysokość 29 cm
Materiały
Szkło, kamionka

Opis produktu

Kuchnia pachnąca świeżymi ziołami? Nic prostszego! Mini szklarnia Herbs & Spices umożliwi wyhodowanie nawet najbardziej delikatnych roślin. Całość składa się z podstawki na doniczkę oraz dużego, szklanego klosza. Zestaw odrobinę przypomina kształtem szklany dymion. Klosz chroni roślinę przed przeciągiem. Specjalny otwór na samej górze konstrukcji ułatwia przepływ powietrza i podlewanie. Mini szklarnia świetnie wygląda nie tylko na kuchennym parapecie, ale także na balkonie lub w ogrodzie.

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię