Mini tarka do czosnku i imbiru Joseph Joseph Shred-line

20039 Joseph Joseph
75
75,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20039
Wymiary
11,6 x 5,7 x 1 cm
Materiały
Stal szlachetna
Zastosowanie

Opis produktu

Miniaturowa tarka do czosnku i imbiru Joseph Joseph Shred-line. Została wyposażona w podwójne ząbki, dlatego poradzi sobie także z kruszeniem gałki muszkatołowej i innych twardych przypraw. Starty czosnek zatrzymuje się na gładkiej powierzchni tarki, dlatego można dodać go bezpośrednio do miski albo na patelnię. Akcesorium zostało wykonane ze stali szlachetnej, dlatego działa jak mydełko antyzapachowe – pomaga usunąć nieprzyjemny z...
Miniaturowa tarka do czosnku i imbiru Joseph Joseph Shred-line. Została wyposażona w podwójne ząbki, dlatego poradzi sobie także z kruszeniem gałki muszkatołowej i innych twardych przypraw. Starty czosnek zatrzymuje się na gładkiej powierzchni tarki, dlatego można dodać go bezpośrednio do miski albo na patelnię. Akcesorium zostało wykonane ze stali szlachetnej, dlatego działa jak mydełko antyzapachowe – pomaga usunąć nieprzyjemny zapach z rąk.

Można myć w zmywarce. Produkt wolny od związków BPA.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez dwóch braci - Antony i Richard’a Joseph'ów. Są przedstawicielami trzeciego pokolenia rodziny, która zajmuje się projektowaniem sztuki użytkowej. Przedmioty marki Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą - są innowacyjne i charyzmatyczne. Tutaj prezentujemy zmyślne akcesoria kuchenne, pojemniki na pieczywo, misy do sałat, deski do krojenia, tarki i inne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię