Misa Alessi 23 x 23 cm

845 Alessi Alessi
528.00 PLN
528,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
845
Wymiary
23 x 23 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana
Wykończenie
błyszczące

Opis produktu

Wspaniała misa ze stali szlachetnej, o polerowanych na wysoki połysk prętach i podstawie, w której pięknie odbija się to, co znajduje się w środku i wokół naczynia. Niezabudowana konstrukcja dodatkowo zapewnia dopływ świeżego powietrza do wnętrza misy, dlatego dobrze sprawdza się na przechowywanie owoców, ciasteczek, cukierków ale i np, pieczywa (wystarczy, że się ją wyłoży tkaniną).
Warto zwrócić uwagę na geometryczny kształt naczynia, z lekko zaokrąglonymi brzegami, które dodają całości nowoczesnego charakteru.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci, To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię