Misa Alessi Amfitheatrof złota

FA01 BR Alessi Alessi
839.00 PLN
839,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 6 tygodni. Produkt dostępny na zamówienie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FA01 BR
Wymiary
Ø 44 cm
wysokość:9,5 cm.
Materiały
Mosiądz.
Wykończenie
matowe

Opis produktu

Ta charakterystycznie perforowana, złota misa na owoce Amfitheatrof wygląda niczym starożytny amfiteatr!
Wykonana z mosiądzu z pięknymi wywinięciami brzegów, które pozwalają ją wygodnie przenosić na stół. Dziurki regularnie rozmieszczone na jej powierzchni zapewnią owocom stały dopływ powietrza i sprawiają, że dłużej utrzymują one swoją świeżość.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię