Misa Alessi Blow Up 33 cm

FC02 Alessi Alessi
504.00 PLN
504,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FC02
Wymiary
33 x 32 x 10,5 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana
Wykończenie
błyszczące

Opis produktu

Oryginalna misa z kolekcji Alessi Blow Up o średnicy 33 cm, z nutą industrialnych kształtów, które kojarzą się to z apokaliptycznymi ruinami wielkich wieżowców, to z patyczkami ułożonymi w niesforną konstrukcję. Doskonale sprawdzi się do podawania w niej kolorowych owoców, słodkości owiniętych w błyszczące papierki itp. Stal polerowana podkreśla barwy produktów, które się do niej włoży.
Misę wykonano dzięki ręcznemu spawaniu stalowych kawałków pręta. To robi wrażenie.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię