Misa Alessi Harmonic

ABI03 Alessi Alessi
576.00 PLN
576,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ABI03
Wymiary
Wysokość 11 cm
Ø 22 cm
Materiały
Stal szlachetna
Wykończenie
błyszczące

Opis produktu

Piękna misa na owoce Alessi Harmonic. Zaprojektowana przez australijską projektantkę Abi Alice, której fascynacja geometrią wspaniale wpisuje się w nowoczesne trendy wnętrzarskie. Ta misa jest swojego rodzaju trójwymiarową rzeźba matematyczną, która doskonale wygląda zarówno wypełniona owocami jak i zupełnie pusta. Cięcie i wyginanie stali dało tu wspaniałe wrażenia dla oka!
Harmonia nowoczesności i tradycji!
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Snów Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Kolor, abstrakcja, przestrzeń i sposób postrzegania to elementy, które mają dla Abi Alice kluczowe znaczenie. Uważa, że te aspekty stanowią uniwersalny język przekazu w sztuce. Na początku swojej kariery zajmowała się obróbką złota, srebra oraz jubilerstwem. Rozszerzyła swoją działalność o malarstwo, rzeźbę, fotografię oraz projektowanie przedmiotów i dźwięku. Niewyczerpaną inspiracją są dla niej podróże, podczas których prowadzi badania i realizuje ciekawe projekty. Często wzoruje się na stworzonych przez siebie obrazach, które przekształca w trójwymiarowe obiekty. Sztuka to dla niej wieloznaczność.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię