Misa Alessi Holyhedrics

ESA11 Alessi Alessi
216.00 PLN
216,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ESA11
Wymiary
25 cm [śr. ]
Materiały
porcelana, ręcznie zdobionyny naklejanymi kalkomaniami.
Zastosowanie

Opis produktu

Misa Alessi Holyhedrics posłuży do podawania słodyczy, bakalii czy orzechów. Wykonana jest z białej porcelany, zdobionej ręcznie naklejanymi kalkomaniami. Intrygujący dekor przywodzi na myśl etniczne wzornictwo, a zarazem prezentuje się bardzo nowocześnie. Elena Salmistraro, czerpiąc inspirację z estetyk różnych kultur, stworzyła kolekcję, której nie da się ująć w sztywne ramy. I wobec której nie sposób przejść obojętnie.

Misa Alessi Holyhedrics będzie dobrze prezentować się na świątecznym stole. Jeśli jednak lubisz czuć się wyjątkowo także na co dzień, nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z naczynia przez cały rok.

Misę można myć w zmywarce. Czyszcząc ją ręcznie, nie używaj drucianych czyścików i szorstkich gąbek ani silnych detergentów.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię