Misa Alessi La Rosa Ø 21 cm, czerwona

ESI15/21 R Alessi Alessi
237.00 PLN
237,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ESI15/21 R
Wymiary
Wysokość 9,5 cm
Ø 21 cm
Materiały
Stal szlachetna, żywica epoksydowa
Wykończenie
błyszczące

Opis produktu

Czerwona, mniejsza misa Alessi La Rosa o ściankach przypominających rozwijające się róże. Precyzyjne wykonanie i stal szlachetna lakierowana specjalną żywicą epoksydową sprawiają, że całość wygląda wspaniale. Na owoce i słodkości w błyszczących papierkach w środku.
Dostępna w czerwonym kolorze.
Ciekawostka: róża to symbol Wenus (delikatność, piękno i odradzająca się przyroda).
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię