Misa do mieszania ciasta Emile Henry 2,5 l, czarna

EH796562 Emile Henry Emile Henry
249.99 PLN
249,99 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
EH796562
Wymiary
24,5 x 20 x 13,5 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
ceramika
Zastosowanie

Opis produktu

Misa do mieszania ciasta Emile Henry 2,5 l czarna to produkt stabilny, zdrowy i wytrzymały. Został zaprojektowany w taki sposób, by nie tylko dobrze się prezentować, ale również ułatwiać Ci wykonywanie codziennych zadań w kuchni. Misa do mieszania ciasta Emile Henry 2,5 l czarna posłuży do łączenia składników, wyrabiania ciast, a także miksowania. Posiada wygodny uchwyt, wylewkę, a także innowacyjny skos u podstawy naczynia.


Misę wyprodukowano we Francji, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Materiałem wykonania jest wysokiej klasy ceramika, zapewniająca trwałość. Wymiary naczynia wynoszą 24,5 x 20 x 13,5 cm. Produkt jest przystosowany do mycia w zmywarce oraz do podgrzewania w mikrofali.

Marka

Emile Henry to wyjątkowa, francuska ceramika, której początki produkcji sięgają 1850 r. i małego, rodzinnego warsztatu w południowej Burgundii. Z biegiem lat oferta Emile Henry powiększała się i dziś naczynia żaroodporne i akcesoria kuchenne tej marki są znane i cenione na całym świecie. W ofercie Emile Henry są obecnie także specjalistyczne naczynia do wypieku bagietek, terriny, czy pasztetów. Najwyższej jakości brytfanny ceramiczne otrzymuje się przez wypalanie w 1150 stopniach Celsjusza -  są wytrzymałe na uderzenia i odporne na zmiany temperatury.
W sklepie Czerwona Maszyna bardzo cenimy fakt, że produkty Emile Henry podlegają ręcznej kontroli jakości i są podpisane od spodu inicjałem pracownika, który je sprawdzał!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię