Misa do sałatek Sagaform Oval Oak

5017604 Sagaform Sagaform
319.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5017604
Wymiary
Ø 22 cm
wysokość 15 cm
Materiały
Szkło, drewno dębowe

Opis produktu

Piękna, szklana misa do sałaty Oval Oak to propozycja od marki Sagaform. Naczynie zostało umieszczone na ciemnobrązowej podstawie, wykonanej z wysokiej jakości drewna dębowego. Okrągła podstawka chroni powierzchnię blatu przed zarysowaniem. Całość prezentuje się bardzo elegancko – naczynie będzie ładnym uzupełnieniem zastawy stołowej. W misie Sagaform można w estetyczny sposób zaserwować warzywne oraz owocowe sałatki. Sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w czasie uroczystych obiadów czy spotkań w gronie najbliższych.

Podstawka jest zdejmowana. Zaleca się regularne olejowanie w celu zachowania niezmiennego wyglądu drewna.

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię