Misa Holmegaard Cocoon 15 cm, biała

4343280 Holmegaard Holmegaard
224.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4343280
Wymiary
Ø 15 cm
wysokość: 9,2 cm
Materiały
szkło ręcznie dmuchane

Opis produktu

Misa Holmegaard Cocoon 15 cm, biała. Ta klasyczna, biała misa o nieco eliptycznym kształcie jest częścią serii Cocoon zaprojektowanej przez Petera Svarrera. Misa z ręcznie dmuchanego szkła będzie idealna do podawania ciasteczek, sałatek czy słonych przekąsek.
Produkty duńskiej marki Holmegaard wyróżniają się niezwykłą prostotą kształtów, klimatycznym designem, który nadaje im wyjątkowości oraz wykonaniem w tradycyjnych metodach dmuchania szkła.

Kolekcja: Holmegaard Cocoon

Zobacz kolekcję

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię