Misa na owoce Seletti Estetico Quotidiano

10637 Seletti Seletti
71.00 PLN
71,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10637
Wymiary
Ø 20 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Ta ciekawie zaprojektowana misa na owoce stanie się oryginalną dekoracją stołu: na tarasie,w domu i podczas wycieczek. Wygląda jak jednorazowe naczynie do wykorzystania na pikniku, ale wcale takim nie jest! Wykonanie z porcelany dodaje tej misie elegancji przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności: można używać w zmywarkach.
Kolekcja Estetico Quotidiano to nowy pomysł na przedmioty codziennego użytku!

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię