Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Misa na owoce Serax Edo Ø 50 cm, czarna

Misa na owoce Serax Edo Ø 50 cm, czarna
Misa na owoce Serax Edo Ø 50 cm, czarna Misa na owoce Serax Edo Ø 50 cm, czarna Misa na owoce Serax Edo Ø 50 cm, czarna Misa na owoce Serax Edo Ø 50 cm, czarna
x zamknij

Misa na owoce Serax Edo Ø 50 cm, czarna

serax
Antonino Sciortino
Serax Edo
345.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Ø 50 cm
wysokość 7 cm
Metal, czarna stal
serax-B7211272Z
 
Ażurowa misa na owoce Serax Edo doda każdemu pomieszczeniu polotu i fantazji. Płaska struktura kosza oraz jego duża pojemność umożliwi ułożenie wielu owoców jednocześnie. Idealna dla dużych jadalni, kuchni i salonów.

Kosz jest autorskim projektem Antonino Sciortino, który od ósmego roku życia uczył się fachu w warsztacie ojca. To właśnie tam dostrzegł możliwości, które daje metal i nauczył się obróbki tego materiału. Wiedzę i umiejętności zdobyte w młodości wykorzystał wiele lat później, tworząc projekty mis i mebli z metalowych prętów. Jego prace to przedmioty codziennego użytku, a zarazem małe dzieła sztuki o niepowtarzalnym charakterze.

Inne z kolekcji Serax Edo

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.