Miseczka do lodów Guzzini Vintage czerwona

2755.00.65 Guzzini Guzzini
35.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2755.00.65
Wymiary
Ø 11 x 7,5 cm
pojemność 200 ml
Materiały
Tworzywo sztuczne SAN

Opis produktu

Czerwona miska o białym wnętrzu będzie doskonale kontrastować z każdymi lodami. Możesz serwować w niej także inne desery o półpłynnej konsystencji. Estetyka i praktyka! Delikatne zwężenie miseczki u dołu sprawia, że ta doskonale komponuje się w dłoniach. Dostępna także w innych kolorach.
Można myć w zmywarce.

Kolekcja Guzzini Vintage nawiązuje do produktów, jakie pojawiły się na rynku w latach 50. XX wieku. W skład serii wchodzą przedmioty służące do przygotowywania i serwowania posiłków. Najbardziej rzucającą się w oczy cechą produktów jest białe wnętrze naczynia (eksponuje potrawę) oraz kolorowa powłoczka.

Kolekcja: Guzzini Vintage

Zobacz kolekcję

Marka

"Zaprojektowane, by cieszyć”! Włoska marka Guzzini to przede wszystkim doskonała równowaga między nowoczesnymi materiałami, a tradycyjną formą i pięknym, wpadającym w oko designem. Przedmioty codziennego użytku projektowane dla Guzzini przez najbardziej znanych projektantów na świecie zachwycają gorącym temperamentem, funkcjonalnością i niezwykłym wyglądem. Niebanalne wzory i intensywna kolorystyka to znak rozpoznawczy tej marki!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię